Professioneel elektrisch wafelijzer 90°
Krampouz biedt elektrische wafelijzers van de hoogste kwaliteit
Robuuste en betrouwbare apparaten
De wafelijzers worden vervaardigd door de combinatie van professionele materialen van de hoogste kwaliteit met exclusieve,
eigen technologische processen van het merk.
De ijzeren onderdelen van de wafelijzers bestaan uit gietijzer zonder coating, dat is gekozen vanwege zijn duurzaamheid
Homogeen bakken met precisie
De gepatenteerde „Pack Résistance“-technologie garandeert een uitzonderlijke warmteverdeling over het gehele
ijzeren oppervlak voor perfect en gelijkmatig gebakken wafels
Eenvoudige reiniging
Het Easy Clean-systeem maakt het mogelijk om de wafelijzers te demonteren, wat het schoonmaken ervan en ook dat van alle andere
onderdelen. Dankzij deze innovatie profiteert u van betere hygiëne, eenvoudiger onderhoud en hogere betrouwbaarheid. Eenmaal gedemonteerd kunnen de platen direct in de
vaatwasser worden gereinigd
90°-serie
Aanbevolen voor het opwarmen en ontdooien van wafels
Samenvatting :
- Aansluitklaar materiaal
- Stroomindicatielampje
- Thermostatische regeling van 50 °C tot 300 °C met geïntegreerde aan/uit-functie
- Verwarmingsindicator
- Roestvrijstalen frame
- Bakplaat van gietijzer
- Opvangbak voor bakresten
- Afgeschermde bedieningshendel
- Eenvoudige en snelle reiniging
- Capaciteit: 2 wafels van 182 x 113 x 28 mm
&Overzicht Details
Code : WECABCAO
Serie : 90°
Type : 4 x 6 wafelplaten 182 x 113 x 28 mm
Spanning : 230/240 V
Vermogen : 1800 W
Gewicht : 19 kg
Afmetingen : 260 x 315 x 220 mm
Normen : CE
| Productkenmerk | Waarde |
|---|---|
| bedrijfsmodus: |
|
| Macht: | 1800W |
| Merk: | Krampouz |
| Gebruik: | Commercieel |
| Voltage: | 230V |
| Opening: | 90° |
| Verzendgewicht: | 20,00 kg |
| Artikelgewicht: | 19,00 kg |
